Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 21 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
Kalendarz Zawodów na 2014 rok
l.p. nazwa miejsce termin
1 Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz Milówka 11-12.01
2 Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska OPEN                Legnica 25-26.01
3 Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików Ścinawka Śr 1.02
4 Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz Głuchołazy 1-2.02
5 Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów Zamość 15-16.02
6 Halowe Mistrzostwa Świata Nimes (FRA) 25.02-2.03
7 Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Młodzieżowców Milówka 8-9.03.
8 Halowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych Dąbrowa Tarnowska 15-16.03
9 Grand Prix Kadry Narodowej PZŁucz Prudnik 21-23.03
10 Ekstraklasa Łucznicza Prudnik 23.03
11 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Zgierz 22-23.03
12 Puchar Gór Opawskich Prudnik 5-6.04
13 Grand Prix Kadry Narodowej Prudnik 11-13.04
14 Ekstraklasa Łucznicza Prudnik 13.04
15 I Runda Pucharu Świata Shanghai (CHN) 22-27.04
16 Miedzynarodowe zawody w Słowenii Kamnik (SLO) 26-27.04
17 Turniej Łuczniczy dla dzieci   +   I Runda Ligi   Młodzików Strzelin 1.05
18 Grand Prix Kadry Narodowej PZŁucz Legnica 2-4.05
19 Zawody Otwarcia Sezonu „OPEN” Legnica 3.05
20 Międzynarodowy Turniej Łuczniczy z okazji 773 rocznicy "Bitwy pod Legnicą" - Grand Prix w ł. bloczk. Legnica 3-4.05
21 Ekstraklasa Łucznicza Legnica 4.05
22 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i I Liga Głuchołazy 10.05
23 II Runda Pucharu Świata Medellin (COL) 13-18.05
24 I Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych Kraków 17-18.05
25 Grand Prix w łucznictwie bloczkowym Teresin 17-18.05
26 Mistrzostwa Europy Juniorów Ljubliana (SLO) 19-24.05
27 Turniej Łuczniczy dla Dzieci i Młodzików - Puchar Gór Stołowych + II Runda Ligi Młodzików  Ścinawka Sr. 24.05
28 I runda Pucharu Polski w strzelaniu Field Rybnik - Golejów/Grzybówka 24.05
29 Grand Prix Kadry Narodowej PZŁucz Dąbrowa Tarnowska 30.05-1.06
30 II Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych Kołobrzeg 31.05-1.06
31 Turniej Łuczniczy dla dzieci i młodzików z okazji „Dnia Dziecka „ Ścinawka Śr. 1.06
32 Ekstraklasa Łucznicza Dąbrowa Tarnowska 1.06
33 Wrocławska Olimpiada Młodzieży Wrocław 7.06
34 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i I Liga Wrocław 7.06
35 Międzywojewódzkie Mistrzostwa   Młodzików + III Runda Ligi Młodzików Wrocław 8.06
36 III runda Pucharu Świata Antalya 10-15.06
37 II runda Pucharu Polski w strzelaniu Field Szczecin - Podjuchy 14.06
38 Eliminacje strefowe do OOM + Puchar Ziemi Dolnośląskiej Nowa Ruda  14-15.06
39 Puchar Ziemi Dolnośląskiej Nowa Ruda 14-15.06
40 Strefy do OOM Makroregiony - wg wykazu 14-15.06
41 Puchar Europy Seniorów Sofia (BUL) 16-21.06
42 III Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych Zgierz 21-22.06
43 Memoriał Ireny Szydłowskiej Warszawa 21-22.06
44 Grand Prix Kadry Narodowej PZŁucz Żywiec 27-29.06
45 Ekstraklasa Łucznicza Żywiec 29.06
46 Zgrupowania wojewódzkie i klubowe Prudnik / Sędziszów Młp. lipiec
47 Puchar Europy Juniorów Rosja 1-5.07
48 Akademickie Mistrzostwa Świata Legnica 2-5.07
49 Grand Prix w łucznictwie bloczkowym Jaworze 12-13.07
50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie Nowa Ruda 18-20.07
51 Mistrzostwa Europy Seniorów Echmiadzin (ARM) 21-26.07
52 Mistrzostwa Polski Juniorów Kielce 25-27.07
53 Mistrzostwa Europy Osób Niepełnosprawnych Nottwill (SUI) 26.07-3.08
54 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchar PKOL Prudnik 2-3.08
55 IV runda Pucharu Świata Wrocław 5-10.08
56 Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Zamość 16.08
57 III runda Pucharu Polski w strzelaniu Field Bytom - Stolarzowice 16.08
58 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i I Liga Prudnik 23.08
59 MP Seniorów OPEN Zamość 27-31.08
60 Turniej Łuczniczy z okazji   „Wrzesień Jeleniogórski” Jelenia Góra 7.09
61 Klubowe MP Juniorów Młodszych Kraków 6-7.09
62 II Mistrzostwa Polski w 3D Jaworze 13.09
63 Mistrzostwa Polski Młodzików Głuchołazy 13-14.09
64 Mistrzostwa Dolnego Śląska OPEN Nowa Ruda 20.09
65 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i I Liga Nowa Ruda 20.09
66 Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci + Puchar Burmistrza Strzelina oraz II Memoriał Zdzisława Kaczorowskiego dla Młodzików Strzelin 21.09
67 X Turniej o Puchar Beskidów Żywiec 21.09
68 Ekstraklasa Łucznicza Żywiec 21.09
69 Finał Ligi Młodzików Rzeszów 21.09
70 Grand Prix w łucznictwie bloczkowym Gorzów Wielkopolski 20-21.09
71 78 Mistrzostwa Polski Seniorów Dobczyce 27-28.09
72 Mistrzostwa Polski Studentów Kraków 4.10
73 II Mistrzostwa Polski w strzelaniu Field Toszek / Fazaniec 4.10
74 Klubowy Puchar Europy - Roveretto Roveretto (ITA) 4-5.10
75 Zawody Międzynarodowe - 26 Ciupaga Góralska Żywiec 11-12.10
76 Ogólnopolskie Zawody o Puchar Wójta Pielgrzymka 18.10
77 Halowe Ogólnopolskie Zawody Kontrolne PZŁucz Prudnik 15-16.11
78 Turniej Mikołajkowy Legnica 6.12
79 Halowe Ogólnopolskie Zawody Kontrolne PZŁucz Milówka 6-7.12
80 Halowe Zimowe Mistrzostwa Polski Ł-AB Prudnik 13-14.12

lisek

Logowanie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj8
Wizyt w tygodniu79
Wizyt w miesiącu349
Łącznie wizyt320522

Sponsorzy

Ameoli

Pielgrzymka


Gminny Ludowy Klub Sportowy
"UNIA" Pielgrzymka

PBS Złotoryja: 44 8658 0009 0014 4922 2000 0010


Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.